کشتی گیران تست کرونا دادند
تاریخ: ۱۳:۵۸ :: ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
نام نویسنده: تحریریه
برنامه دور رفت لیگ برتر کشتی در گروه الف اعلام شد/آغاز مسابقات از صبح فردا با برگزاری مسابقات فرنگی

از نفرات حاضر در مسابقات دور رفت در گروه الف رقابت های کشتی فرنگی بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی جام یادگار امام (ره) تست کرونا گرفته شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دور رفت بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) درگروه الف، از فردا و به مدت ۲ روز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.

با توجه به دریافت مجوز فدراسیون کشتی از معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای برگزاری این مسابقات با رعایت پروتکل های بهداشتی، صبح امروز (دوشنبه) و در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی از نفرات حاضر در این مسابقات اعم از کشتی گیران، مربیان، داوران و عوامل اجرایی آزمایش کرونا گرفته شد.

همچنین تمامی تیم ها نیز موظف به رعایت پروتکل های اعلامی از سوی وزارت بهداشت برای حضور در این مسابقات هستند.

رئیس فدراسیون کشتی نیز با حضور در جمع کشتی گیران و مربیان شرکت کننده در این مسابقات توصیه هایی را به آن ها داشت.

علیرضا دبیر از کشتی گیران خواست رفتار و منش جوانمردی را رعایت کنند و نسبت به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اقدام نمایند.

وی خاطرنشان کرد: فدراسیون کشتی تمامی امکانات خود را در اختیار تیم های حاضر در لیگ قرار داده و مسابقات نیز از تلویزیون به صورت زنده پخش خواهد شد، برای من موضوعات اخلاقی بسیار مهم است و امیدوارم که شاهد رقابت های خوب و بدون حاشیه ای باشیم.

برنامه دور رفت لیگ برتر کشتی در گروه الف اعلام شد/آغاز مسابقات از صبح فردا با برگزاری مسابقات فرنگی

بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی جام یادگار امام (ره) از صبح فردا (سه شنبه) و با برگزاری رقابت های گروه الف کشتی فرنگی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.

برنامه دور رفت گروه های الف این مسابقات که در فرنگی با حضور ۵ تیم و در آزاد با حضور ۴ تیم برگزار می شود به شرح زیر است:

کشتی فرنگی گروه الف دور رفت:
سه شنبه ۸ مهرماه:
ساعت ۰۹:۳۰
فولاد اکسین خوزستان- هیأت کشتی سیرجان
رعد پدافند ارتش- آریو برزن بهبهان
سیناصنعت ایذه- استراحت

ساعت: ۱۱:۰۰
هیأت کشتی سیرجان – سیناصنعت ایذه
آریو برزن بهبهان- فولاد اکسین خوزستان
رعد پدافند ارتش- استراحت

ساعت ۱۶:۰۰:
فولاد اکسین خوزستان- سیناصنعت ایذه
هیأت کشتی سیرجان- رعد پدافند ارتش
آریوبرزن بهبهان: استراحت

چهارشنبه ۹ مهرماه:
ساعت ۹:۳۰:
هیأت کشتی سیرجان- آریوبرزن بهبهان
رعد پدافند ارتش- سیناصنعت ایذه
فولاداکسین خوزستان: استراحت

ساعت ۱۶:
رعد پدافند ارتش- فولاد اکسین خوزستان
سیناصنعت ایذه- آریوبرزن بهبهان
هیأت کشتی سیرجان- استراحت

کشتی آزاد دور رفت گروه الف:
پنج شنبه ۱۰ مهرماه:
ساعت ۹:۳۰:
مقاومت خراسان رضوی- دانشگاه آزاد اسلامی
شهدای زنجان- استقلال تهران

ساعت ۱۵:۳۰:
استقلال تهران- دانشگاه آزاد اسلامی
مقاومت خراسان رضوی- شهدای زنجان

جمعه ۱۱ مهرماه:
ساعت ۱۰:۰۰:
شهدای زنجان- دانشگاه آزاد اسلامی

ساعت ۱۶:۰۰:
مقاومت خراسان رضوی- استقلال تهران

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید