برگزاری مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی در هاله ای از ابهام
تاریخ: ۱۲:۲۶ :: ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
نام نویسنده: تحریریه
باشگاه موج‌سواران نوشهر: عدالت و انصاف در نیمه نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی رعایت نشد

باشگاه موج سواران نوشهر با صدور بیانیه ای دلایل کناره گیری اش را از نیمه نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی اعلام کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پس از اتفاق عجیب در مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی و برگزاری دیدار برگشت در زمین تیمی که خود یکی از تیم‌های صعود کننده است و از بین رفتن شانس برابر برای چهار تیم صعود کننده گلساپوش یزد، موج سواران نوشهر، پارس جنوبی بوشهر، فرش حداد اصفهان ، تیم فوتبال ساحلی موج سواران نوشهر اعلام کرده که در اعتراض به این تصمیم از مسابقات کناره گیری می‌کند.

اداره کل ورزش و جوانان مازندران با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال نسبت به این تصمیم معترض شده و خواهان تجدید نظر است و این در شرایطی است که شنیده شده تیم گلساپوش یزد هم یکی دیگر از تیم های راه یافته به مرحله نهایی هم اعلام کرده به بوشهر نخواهد رفت.

تیم فوتبال ساحلی موج سواران نوشهر، به تازگی از حضور در رقابت های مرحله نیمه لیگ برتر انصراف داد.

برهمین اساس علی متاجی، مالک و مدیرعامل این باشگاه با صدور بیانیه ای به مسئول برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی دلایل این تصمیم را اعلام کرد.

متن این بیانیه که در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفته، به شرح زیر است.

مسئول محترم کمیته برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی کشور

با درود و احترام خدمت حضرتعالی و عرض خدا قوت شایسته است در خصوص انتخاب محل برگزاری مسابقات مرحله نهایی ۴ تیم صعودکننده مراتب و دلایل اعتراض و انصراف تیم موج سواران نوشهر را اعلام نمایم.

۱-مکانهای مهندسی شده و کاملا هدفمند و نخ نماشده جهت برگزاری مرحله نهایی مسابقات بدون لحاظ نمودن نظرات پیشنهادی تیم نوشهری، نشان از بی اعتنایی و عدم رعایت عدالت و انصاف ورزشی بوده و موجب کم مهری و کنار کشیدنمان از گردونه بازیها گردیده است.

۲- پیشنهاد بسیار شفاف و عدالت گونه و بی طرفانه مان مبنی بر انجام بازیها در زمین ثالث و بی طرف که موجب تشتت خاطر وخدای ناکرده حواشی غیرقابل جبران نخواهد بود، چرا براحتی و با چه اهداف و اغراضی نادیده انگاشته شده و بر طبل یکجانبه گرایی کوبیده می شود؟

۳-همانگونه که از نامش پیداست فوتبال ساحلی را می باید ترجیحا در زمین ساحلی که با اصل و ذات این رشته ورزشی جذاب و دیدنی منافات ومغایرت نداشته باشد و با حال و هوای مردم شریف و بزرگوار ساحل نشین همگن و هماهنگ باشد برگزار گردد. لذا چه اصراری برمناطق کویری و غیرساحلی و یا محل میزبان وجود دارد که خود جای تشکیک و تعمق می باشد!

۴- کادر مدیریتی و بازیکنان تیم محبوب و مردمی موج سواران با عنایت به لحاظ نمودن جمیع جهات مطروحه، و علیرغم فشار افکار عمومی و رسانه ها و جراید منطقه مبنی بر بی اعتنایی آشکار مسئولین مربوطه نسبت به مطالبات بر حق و شفاف و در چارچوب قانون و عرف و اخلاق ورزشی، تصمیمی بجز انصراف از ادامه بازی ها در مرحله نهایی نخواهد گرفت و همچنین برای تیمهای شرکت کننده و کلیه بازیکنان حاضردر این دوره از بازی ها و مربیان و سرپرستان و کادر رهبری و کمیته برگزاری مسابقات و داوران زحمت کش آرزوی سلامتی و موفقیت می نمائیم. باشد تا روزی نسیم عدالت وانصاف برفضای این رشته ورزشی جذاب وزیدن گیرد.

پاسخی بگذارید