از ببرهای مازرون چه خبر!؟
تاریخ: ۱۲:۵۸ :: ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
نام نویسنده: تحریریه
از خطر محرومیت نساجی تا دو خبر خوب !

تیم فوتبال نساجی مازندران در صورتیکه زمین چمن ورزشگاه‌ شهید وطنی قائمشهر را تغییر ندهد یک نیم فصل از میزبانی محروم می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،چند روز قبل حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال در نامه ای به باشگاه نساجی تاکید کرد اگر چمن این ورزشگاه تغییر نکند این تیم در فصل جدید نمی تواند در خانه میزبان باشد. در همین راستا مدیران باشگاه نساجی مازندران از مدت‌ها قبل به دنبال تغییر چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بودند و قصد داشتند این ورزشگاه را به چمن طبیعی تجهیز کنند این در حالی است که اکنون زمان اندکی تا شروع فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر باقی مانده و اگر زمین چمن مصنوعی این ورزشگاه بخواهد تغییر کند تیم نساجی مجبور می‌شود یک نیم فصل لیگ برتر را خارج از قائمشهر و ورزشگاه خانگی خود به میدان برود زیرا برای ایجاد چمن طبیعی مطلوب حداقل ۴ تا ۶ ماه زمان نیاز است. این مساله به هیچ وجه مطلوب باشگاه نساجی مازندران و هوادارانش نیست.

اما اینطور که شنیده شده باحمایت های آقای استاندار در جلسه ای که صبح امروز برگزار شد ۶ هکتار زمین ماهفروجک که مالکین قبلی نساجی هم سال ها به دنبالش بودند بالاخره جهت ساخت کمپ ورزشی به باشگاه نساجی مازندران واگذار شد. یه خبر خوب دیگه هم این است که روز گذشته ۲ میلیارد تومان اعتبار اولیه جهت بازسازی استادیوم شهید وطنی از سوی سازمان برنامه و بودجه به اداره کل ورزش ابلاغ شده و پیمانکار مربوطه هم همین هفته قراره مستقر شود و کارش را شروع کند.

پاسخی بگذارید