تاریخ: ۱۴:۰۲ :: ۱۳۹۹/۰۶/۲۰
نام نویسنده: تحریریه
امید موسئ پور علمداری : بازیکنان مستعد زیادی در لیگ پایین تر هستند

این بازیکن خوش آتیه که سابقه بازی در تیم های شهرداری امیرکلا لیگ کشور ، راه اهن تهران ، نفت تهران ، فولاد ماهان تهران، هف سمنان لیگ کشور ۱، خیبر خرم اباد لیگ ۲ کشور توپ زده است و سابقه درخشانی در لیگ های مختلف دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فوتبال مازندران سرشار از استعداد است و همه ساله بازیکنان زیادی در سطح اول کشور خودنمایی می کنندو ضعف مدیریت در فوتبال مازندران باعث شده بازیکنان زیادی به شهرها و استان های مختلف کوچ کنند.

امید موسئ پور علمداری متولد ۱۲ خرداد ۱۳۷۲ هم از استعدادهای ناب فوتبال استان است که به همین دلایل در استان های دیگر به میدان رفته است. امیدبابلی است و اتفاقا تحصیل کرده ورزش هم است. او کارشناسی تربیت بدنی دارد و در حال ادامه تحصیل نیز می باشد و در کنار فوتبالش از درسش نیز عقب نمانده که این جای بسی خرسندی دارد.

این بازیکن خوش آتیه که سابقه بازی در تیم های شهرداری امیرکلا لیگ کشور ، راه اهن تهران ، نفت تهران ، فولاد ماهان تهران، هف سمنان لیگ کشور ۱، خیبر خرم اباد لیگ ۲ کشور توپ زده است و سابقه درخشانی در لیگ های مختلف دارد.

امید در پست هافبک دفاعی و دفاع آخر از آینده دارهای استان مازندران است و امیدواریم روزی برسد این ستاره ها در استان خودمان و برای تیم های خودمان به میدان بروند. در ادامه گفتگوی ما با این بازیکن را میخوانید :

** لطفا خودتونو معرفی کنید
امید موسی پور متولد ۱۲ خرداد ۱۳۷۲ از شهرستان بابل هستم.
در تیم های جوانان شهرداری امیرکلا لیگ کشور ،رده سنی امید تیم های راه آهن تهران ، نفت تهران ، فولاد ماهان تهران، بزرگسالان تیم های هف سمنان لیگ ۱ کشور،
خیبر خرم اباد لیگ ۲ کشور بازی کردم.

**چند ساله فوتبال بازی می کنید و چیشد اصلا به این رشته اومدی
از ۶ سالگی فوتبال بازی میکنم .علاقه و تشویق های خانواده بخصوص پدرم

** در مورد فوتبال بگو؛ نظرت در خصوص فوتبال این روزهای کشور چیه؟
باتوجه به عدم مربی و بازیکن خارجی در فوتبال کشور امسال پدیده های فوتبالی داخلی بیشتری ببینیم اگر در این زمینه هوشمندانه مدیران فوتبالی عمل کنند.

** چه فرقی بین لیگ برتر و سایر لیگ های پایینی هست؟
لیگ برتر منظم تر برگزار می شود و بازیکنان با کیفیت در لیگ برتر حضور دارند. به دلیل پخش تلویزیونی اسپانسر بیشتری جذب میکند

**نظرت در خصوص قرارداد زیاد بازیکنان لیگ برتری و سطح کیفیت بازیکنان چیه؟ به نظرت نمیشه بازیکن از لیگ های پایین تر بیان لیگ‌برتر با هزینه های کمتر؟
در مورد این سوال باید تامل بیشتری کرد بازیکنانی هست که حقشان همین مبلغ قرارداد هست اما بازیکنانی داریم که بیش از حد کیفیت بازی خود پول دریافت میکنند..بازیکنان مستعد زیادی در لیگ پایین تر هستند که پتانسیل حضور در لیگ برتر دارند با مبلغ قرارداد کمتر .

** بعنوان فوتبالیست، چه پیشنهادی برای فدراسیون و سازمان لیگ داری؟
همه سطوح لیگ فوتبال را در یک سطح و کیفیت برگزار کنند

**سقف آرزوهات کجاست؟
بازی در تیم های بزرگ اروپایی ( آرسنال)

**به تیم ملی هم فکر میکنی؟
برای هر ایرانی پوشیدن تیم ملی آرزوست

** فوتبال مازندران را چطور میبینی؟
مازندران همیشه بازیکنان مستعد و علاقمند به فوتبال ایران و تیم ملی معرفی کرده و به عنوان یکی از قطب های فوتبال ایران است

** به نظرت مشکل فوتبال مازندران چیه؟
نبود اسپانسر در مازندران

** صحبت پایانی؟
از خانواده ام بخاطر حمایت های ویژه از من تشکر می کنم و آرزوی سلامتی برای همه.

پاسخی بگذارید