نساجی اعتبار ورزش مازندران
تاریخ: ۲۱:۳۵ :: ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
نام نویسنده: روح الله سلطانی
آقایان نمایندگان مجلس در حمایت از اعتبار مازندران در صحن علنی مجلس بجنگید !

از مجمع نمایندگان مازندران انتظار میرود به داد نساجی مازندران برسند تا در صحن علنی مجلس جلوی این ریخت و پاش های بی حساب و کتاب دیگر تیم ها گرفته شود و.. یا اینکه برای نساجی جهت فرار از برزخ بی پولی کاری کنند!!

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  نساجی مازندران بعد از دو فصل موفقیت آمیز در سطح اول فوتبال ایران، خوش درخشید و در لیگ نوزدهم اگر فکری جویباری و کادرش زودتر به این تیم اضافه میشدند چه بسا شاید سهمیه آسیا را هم میتوانست کسب کند.

نساجی با محود فکری فرزند مازندران، غول کشی کرد و تمامی تیم های بزرگ ایران را متوقف نمود و حیف که زود برای ما مازنی ها لیگ نوزدهم دیر شده بود.

 چشم امید مردم شهر خسته و تمامی مازندران به این تیم ریشه دار لیگ برتری بود که متاسفانه در فصل نقل و انتقالات بازیکنانش به تیم های متمول لیگ برتری کوچ کردند!! چطور در این شرایط اسفناک اقتصادی بریز و بپاش برای سرخابی های تهرانی و تیم های صنعتی دیگر استان ها از گهر تا سپاهان تا فولاد و تیم های نفتی مجاز است و تنها تیم معتبر ورزشی مازندران باید از نداری دق کند و بمیرد!!

آقایان مسئول حمایت از تیم فوتبال نساجی از نان شب هم برای مازندرانی ها واجب تر است و در کمتر از یک ماه به شروع مسابقات برای این تیم کاری کنید تا سرنوشت تلخ شموشک نوشهر برای نساجی رقم نخورد.

از دوازده نماینده مجلس مازندران که احتمالا یادشان رفته مازندران در لیگ برتر ایران تیم فوتبالی دارد و اینروزها از نداری تمام بازیکنانش به تیم های دیگر کوچ میکنند و وزارت صمت هم در مقابل ریخت و پاش های  تیم های صنعتی سکوت کرده و استقلال و پرسپولیس هم برای جذب ستاره ها در تیم شان بی حساب و کتاب هزینه میکنند و سازمان بازرسی هم فعلا کاری به آنها ندارد، زنوزی با تراکتورش به دنبال کهکشانی هاست و نساجی انگاری فرزند ناخوانده مازندران میباشد.

 از مجمع نمایندگان شریف مازندران که از ”وزیر، سرهنگ، تیمسار، پروفسور و…  تشکیل شده است، انتظار میرود به داد نساجی مازندران برسند تا در صحن علنی مجلس جلوی این ریخت و پاش های بی حساب و کتاب دیگر تیم ها گرفته شود و.. یا اینکه برای نساجی جهت فرار از برزخ بی پولی کاری کنند!!

وکلای ما ملت مازندران؛ اگر در پایان لیگ بیستم اتفاق ناگواری برای تنها تیم فوتبال مازندران در لیگ برتر رخ دهد، مردم شما را نخواهند بخشید و حسرت و ناکامی نساجی مازندران برای شما دوستان هم خواهد ماند.

انتهای پیام/۸۶۰۵۹

پاسخی بگذارید