پایان سلطنت 6 ساله حبیب در ورزش
تاریخ: ۲۱:۱۵ :: ۱۳۹۹/۰۶/۱۸
نام نویسنده: علی احمدی
حسن رنگرز جانشین حبیب حسین زادگان در دستگاه ورزش !؟

شنیده شده بزودی طی حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان ، حسن رنگرز قهرمان کشتی فرنگی ایران و جهان به سمت مدیرکلی ورزش و جوانان استان مازندران منصوب خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،همانطور که از قبل گفته بودیم؛ شهریور پایان کار مدیرکل ورزش و جوانان مازندران است و حبیب حسین زادگان نمی تواند کار خودش در دستگاه ورزش را تمدید کند. حسین زادگان که در طول این ۶ سال ۵ سال تقریبا آرام و متعادلی را پشت سر گذاشته بود در سال آخر چندان موقق عمل نکرد و با انتصابات و تغییر و تحولات غیر کارشناسانه مورد انتقاد قرار داشت، حالا باید جایش را به شخص دیگری بدهد.

حسین زادگان در طول این سال ها نتوانست به ثبات اداری برسد و بارها معاونین و عوامل مهم دستگاه خود را مورد تغییرات قرار می داد و همین امر یکی از دلایل عدم موفقیتش در سال های پایانی بود.

حبیب حسین‌زادگان در گفت‌وگویی درباره برخی شایعات نسبت تغییر مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، اظهار کرد: بحث تغییر مدیریتی در اداره کل ورزش و جوانان مازندران صحت دارد.

وی تصریح کرد: بنده هنوز به صورت مکتوب استعفا ندادم و به مقامات وزارت ورزش به طور رسمی اعلام کردم که تمایلی به ادامه خدمت در ورزش مازندران ندارم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اضافه کرد: نظر مدیران ورزش این است که مدیر جدیدی جایگزین شود.

وی درباره جایگزین فرد جدیدی به جای خودش، گفت: بنده اطلاعی در این زمینه ندارم  به نظر می‌رسد که وزارت ورزش خودش به دنبال بررسی گزینه‌ها است.

حسین‌زادگان یادآور شد: در یکی دو روز آینده با نظر رسمی بنده که اعلام کردم تمایلی به ادامه تمدید ماموریت در سال هفتم ندارم، حتما گزینه جدیدی برای ورزش استان مازندران منصوب می‌شود.

 در برخی از رسانه‌ها نام حسن رنگرز به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان مازندران مطرح شده است که هنوز تایید رسمی در این باره اعلام نشده است.

خبرنگار ما در گفت‌وگو با یکی از فعالان رسانه‌ای اعلام کرده که رنگرز چندین سالی است که پیگیر مدیرکلی ورزش و جوانان مازندران بوده است.

تلاش ما برای گفت‌وگو با حسن رزنگز بدون پاسخ ماند.

باید صبر کرد و دید وزارت ورزش چه تصمیمی در این خصوص خواهد گرفت . آیا حسین زادگان خواهد ماند یا شاهد تغییر و تحول در ورزش مازندران خواهیم بود !؟

پاسخی بگذارید