برنامه جدید لیگ برتر والیبال در هفته نخست
تاریخ: ۹:۳۲ :: ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
نام نویسنده: تحریریه
نبرد هراز آمل با پیکان و لغو بازی هورسان رامسر

در هفته نخست لیگ برتر والیبال، تیم لبنیات هراز آمل از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۱۹ شهریورماه ۹۹ در سالن پیامبر اعظم(صلی الله علیه) آمل میزبان پیکان تهران است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در هفته نخست لیگ برتر والیبال، تیم لبنیات هراز آمل از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۱۹ شهریورماه ۹۹ در سالن پیامبر اعظم(صلی الله علیه) آمل میزبان پیکان تهران است.
با توجه به مثبت شدن تست کرونای تعدادی از بازیکنان تیم هورسان رامسر، دیدار دو تیم سایپا و هورسان در هفته نخست لیگ برتر برگزار نمی‌شود.

کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال برنامه هفته نخست لیگ برتر مردان سال ۹۹ را اعلام کرد.

کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات در نظر دارد در صورت تایید ستاد مقابله با کرونا، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران در سال ۹۹ (جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) را از روز چهارشنبه ۱۹ شهریورماه آغاز کند.

بر این اساس و با توجه به اضافه شدن تیم شهرداری قزوین به لیگ برتر مردان، برنامه هفته نخست این رقابت‌ها از سوی کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات به قرار زیر اعلام شد:

ورامین، ساعت ۱۶، سالن شهید گل‌عباسی
شهرداری ورامین – شهرداری قزوین

ارومیه، ساعت ۱۶، سالن غدیر
شهرداری ارومیه – آذر باتری ارومیه

اصفهان، ساعت ۱۶، سالن نقش جهان
فولاد مبارکه سپاهان – خاتم اردکان

گنبد، ساعت ۱۶، سالن المپیک
شهرداری گنبد – شهداب یزد

سیرجان، ساعت ۱۶، سالن سردار سلیمانی
فولاد سیرجان – راه‌یاب ملل کردستان

آمل، ساعت ۱۶، سالن پیامبر اعظم (ص)
لبنیات هراز آمل – پیکان تهران

گفتنی است با توجه به مثبت شدن تست کرونای تعدادی از بازیکنان تیم هورسان رامسر، دیدار دو تیم سایپا و هورسان در هفته نخست لیگ برتر برگزار نمی‌شود و تیم شهروند اراک نیز در این هفته استراحت دارد.

پاسخی بگذارید