به ترکان گفتم حتما به پلیس فتا شکایت کن
تاریخ: ۱۱:۰۴ :: ۱۳۹۹/۰۶/۱۶
نام نویسنده: تحریریه
محمدیان: جلوی بی‌حرمتی‌ها می‌ایستم و اجازه تفرقه‌افکنی نمی‌دهم

عسکری محمدیان در مورد حواشی این روزهای کشتی مازندران در رابطه با بی‌احترامی به مجید ترکان در یکی از کانال‌های کشتی این استان اظهار داشت: واقعا برای من هم جای سوال است که چرا باید چنین مطلبی نوشته شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عسکری محمدیان در مورد حواشی این روزهای کشتی مازندران در رابطه با بی‌احترامی به مجید ترکان در یکی از کانال‌های کشتی این استان اظهار داشت: واقعا برای من هم جای سوال است که چرا باید چنین مطلبی نوشته شود. من و مجید ترکان علاوه بر اینکه سال‌ها در تیم ملی هم تیمی بودیم، از طرف مادری و هم پدری، فامیل هستیم و واقعا چه مشکلی می‌تواند بین ما باشد که چنین بی‌احترامی اتفاق بیفتد؟ در تعجبم که چه کسی چنین کاری کرده و چرا باید چنین متنی را منتشر کند.

وی ادامه داد: شنیدم که گفتند این متن و این بی‌احترامی از طرف ما مهندسی شده است. تا متوجه انتشار این پست در آن کانال تلگرامی شدم، بدنم یخ زد. بلافاصله با مجید ترکان تماس گرفتم و گفتم ۴۰ سال است که در خانواده هم هستیم و با هم زندگی کرده‌ایم. ترکان گفت که به پلیس فتا شکایت می‌کند. من هم خواستم حتما موضوع را پیگیری کند و گفتم که من هم حمایتش خواهم کرد.

محمدیان در مورد اینکه گفته شده هیئت کشتی مازندران نسبت به انتشار این پیام سکوت کرده، گفت: بلافاصله بعد از اینکه متن را دیدیم هیئت کشتی استان بیانیه داد. این توهین چه به مجید ترکان بود و چه به قهرمان دیگری، وظیفه هیئت کشتی استان بود که اتفاق را تقبیح و از قهرمانش حمایت کند. اینگونه حرمت‌شکنی‌ها هدفی جز تفرقه انگیزی در کشتی مازندران ندارد. به عنوان رئیس هیئت کشتی مازندران و یک قهرمان المپیک جلوی اینگونه بی‌حرمتی‌ها می‌ایستم و اجازه نمی‌دهم کسی بخواهد بین قهرمانان استان تفرقه بیندازد. برای همین بود که به ترکان گفتم حتما شکایت کن و من هم پشتت خواهم بود. مگر می‌شود من یک کلمه علیه ترکان جایی حرفی زده باشم و دنبال بی‌احترامی به او باشم؟

نایب قهرمان پیشین المپیک با اشاره به اینکه قصد راه اندازی انستیتو کشتی مازندران را دارد، گفت: می‌توانید از خود مجید ترکان بپرسید. این ایده در ذهن من بود و مشغول کارهای ابتدایی و مقدماتی‌اش هم بودم، در همین راستا می‌خواهم از همه پتانسیل‌های کشتی استان در جهت پیشرفت مازندران استفاده کنم، سه بار هم به مجید ترکان زنگ زدم و گفتم که با توجه به جایگاه آکادمیکش و اینکه عضو هیئت علمی دانشگاه است، ریاست انستیتو کشتی استان را برعهده داشته باشد و آخر سر، ترکان گفت حالا هنوز که انستیتو دایر نشده، با این حال من از او خواستم که خودش هم همه مدرسان را انتخاب کند. حتی به سیدمراد محمدی زنگ زدم و هم سه بار پیامک دادم و از او خواستم که به کشتی استان کمک کند.

عسکری محمدیان تاکید کرد: از همه قهرمانان استانم خواسته‌ام که در کنار ما باشند و خودم را خدمتگزار کشتی استان می‌دانم. به همه گفته‌ام به کشتی مازندران کمک کنند. عشقم کشتی است و با فدراسیون هم تعامل کامل داریم. نمی‌دانم عده‌ای از ایجاد حاشیه و تفرقه چه سودی می‌برند.

پاسخی بگذارید