صعود مازنی ها
تاریخ: ۱۰:۵۲ :: ۱۳۹۹/۰۶/۱۰
نام نویسنده: تحریریه
گزارشی از مرحله نخست لیگ برتر فوتبال ساحلی/ آغاز مرحله دوم از ۱۶ شهریور

۸ تیم صعود کرده به مرحله دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران از ۱۶ شهریور به مصاف هم می‌روند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،لیگ برتر فوتبال ساحلی هم مانند لیگ برتر فوتبال بعد از تعطیلی چند ماهه در اواسط مرداد ماه آغاز به کار کرد. برنامه‌ریزی به این صورت بود که ۱۲ تیم در ۳ گروه ۴ تیمی در مرحله اول به مصاف هم بروند (رفت و برگشت) و تیم‌های اول و دوم هر گروه و دو تیم سوم برتر(مجموعا ۸ تیم) به مرحله دوم صعود کنند.

بعد از برگزاری دور رفت و برگشت مرحله نخست، از گروه اول مسابقات تیم‌های پارس جنوبی و شهرداری بندرعباس، از گروه دوم گلساپوش یزد و شهریار ساری، فرش حداد اصفهان (تیم سوم) و از گروه سوم ملوان بندر گناوه، سپاهان سمنان و موج سواران ساحل نوشهر(تیم سوم) به مرحله دوم صعود کردند.

هم‌چنین ۴ تیم بازمانده از صعود به مرحله دوم، در یک دور به مصاف هم می‌روند و دو تیم با کم‌ترین امتیاز به لیگ یک سقوط می‌کنند.

در مرحله اول تنها تیم‌هایی که بدون شکست باقی ماندند گلساپوش یزد و پارس جنوبی بودند. سپاهان سمنان هم که هر سه مسابقه خود را در دور رفت با شکست به پایان رسانده بود موفق شد با پیروزی در هر سه دیدار دور برگشت به مرحله دوم صعود کند.

ضعیف‌ترین خط دفاعی مرحله هم به نام دو تیم موج سواران نوشهر و منطقه آزاد چابهار ثبت شد. این دو تیم در ۶ دیدار ۳۲ گل دریافت کردند. عنوان بهترین خط حمله و دفاع هم به تیم پارس جنوبی تعلق گرفت پارسی‌ها ۳۲ گل به ثمر رساندند و ۱۶ گل دریافت کردند.

قرعه‌کشی مرحله دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی فردا (دوشنبه) برگزار می‌شود و ۸ تیم برتر با شناخت حریفان‌شان از ۱۶ شهریور به مصاف هم می‌روند.

پاسخی بگذارید