هفته ماقبل پایانی لیگ دسته اول ؛
تاریخ: ۱۰:۲۹ :: ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
نام نویسنده: تحریریه
رایکا فاتح دربی شمالی ها / فرار موقت از مرز سقوط !

دیدار دو تیم انتهایی جدول ملوان و رایکا درحالی‌که می‌رفت با نتیجه تساوی به پایان برسد با گل دقیقه پایانی بابلی به سود رایکا به اتمام رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در فاصله یک هفته مانده به پایان لیگ دسته یک از هفته ۳۳ دو تیم ملوان و رایکا در یک دیدار بسیار حساس به مصاف هم رفتند.

این دو تیم قعرنشین درحالی روبروی هم قرار گرفتند که ملوان با ۳۴ امتیاز در جایگاه ۱۴ و رایکای با ۳۱ امتیاز در رده پانزدهم قرار داشتند و هرگونه شکست در این بازی می‌توانست برای هرکدام بسیار گران تمام شود. از همین رو دو تیم با شیوه‌ای کاملاً محتاطانه در ابتدا سعی بر آن داشتند که در این دیدار بازنده نباشند و بازی به همین دلیل طی ۹۰ دقیقه کم موقعیت دنبال شد، اما در دقیقه پایانی این بازی سرد و کم موقعیت این شاگردان علی نظر محمدی بودند که در پی یک ضد حمله توانستند میزبان خود را با یک گل شکست دهند و با توجه به شکست سپیدرود در برابر بادران امیدهایشان برای بقا در لیگ یک بسیار زیاد شد.

 

مهرداد حیدری در دقیقه ۸۹ با فرار از دست مدافعان ملوانی در موقعیتی تک‌به‌تک به زیبایی دروازه ملوان را باز کرد تا امیدهای شهر بابل برای ماندن در لیگ پررنگ‌تر از هرزمانی شود.

حالا رایکا با احتساب این پیروزی باارزش توانست ۳۴ امتیازی شود و در پایان هفته ۳۳ در رده ۱۴ جای بگیرد. اما از طرف دیگر ملوانی‌ها هم با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به رقیب مازنی خود در جایگاه ۱۵ جای گرفت و این تیم هم علی‌رغم شکست در این دیدار خانگی با توجه به شکست سپیدرود باید در هفته آینده در زمین قشقایی به مصاف این تیم برود تا تکلیف تیم سقوط‌کننده از بین سه تیم رایکا، ملوان و نیروی زمینی تعیین شود. هفته‌ای که می‌تواند آبستن اتفاقات زیادی باشد.

 

مهرداد حیدری: کسب عنوان آقای گلی؟ بیشتر موفقیت تیم برایم مهم است

مهرداد حیدری مهاجم و زننده گل پیروزی بخش رایکا در مقابل ملوان در خصوص بازی اظهار داشت : خدا را شکر که توانستیم در یک بازی مهم دست پر از زمین بازی خارج شویم. این لطف همه عوامل باشگاه، بازیکنان و کادرفنی بود که توانستیم در این بازی مهم پیروز شویم.

حیدری ادامه داد: همه عوامل دست به دست هم دادند که سه امتیاز این بازی را کسب کنیم خوشحالی کل مردم بابل را لطف خداوند می دانم که شامل حال همه این مردم شده است امیدوارم تیم در لیگ حفظ شود هیچ چیز تمام نشده و بازی بعدی هم وجود دارد انشا الله با کسب سه امتیاز بازی آخر بتوانیم تیم را در لیگ حفظ کنیم‌.

مهاجم رایکا بابل در خصوص رقابتش با حمید کاظمی برای کسب عنوان آقای گلی بیان داشت: به فکر کسب عنوان آقای گلی نیستم و بیشتر موفقیت تیم برایم مهم است. هر موقع که تیمم سرحال باشد از آن لذت می برم گلزنی وظیفه مهاجم است و تا جایی که می توانم سعی می کنم وظیفه ام را به نحواحسن انجام دهم. امیدوارم تیمم را همیشه سرحال ببینم و جایگاه فوتبال بابل در آینده جایگاه خوبی باشد./ دی اسپورت

پاسخی بگذارید