هفته سی‌ودوم لیگ دسته اول
تاریخ: ۵:۳۸ :: ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
نام نویسنده: تحریریه
شکست پشت شکست / زنگ خطر برای رایکا به صدا در آمد !

در یکی از بازی‌های هفته سی‌ودوم لیگ دسته اول امروز تیم رایکا در ورزشگاه هفت تیر بابل میزبان هوادار تهران بود که در این دیدار تن به شکست داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رایکا که با ۳۱ امتیاز در رده شانزدهم جدول قرار دارد و یکی از گزینه‌های سقوط محسوب می‌شود، برای فرار از این منطقه نیاز به سه امتیاز این بازی خانگی داشت، اما از پس تیم آماده عنایتی برنیامد.

هوادار با اینکه شانسی برای صعود ندارد، اما در هفته های اخیر نتایج درخشانی را با سرمربیگری غلامرضا عنایتی ثبت کرده و امروز هم با گل دقیقه ۲۷ سینا اسدبیگی از حریفش پیش افتاد. بابلی‌ها در ادامه تلاش زیادی برای جبران گل خورده داشتند و در دقیقه ۸۷ توسط مهرداد حیدری به گل تساوی رسیدند.

با اینکه به نظر می رسید میزبان می تواند با یک امتیاز یک پله صعود در جدول را تجربه کند، اما هوادار بار دیگر در دقیقه ۹۰ توسط حمید کاظمی گلزنی کرد و در نهایت ۲ بر یک برنده این دیدار پر افت و خیز شد.

با این سه امتیاز هوادار ۵۱ امتیازی شد و وضعیت خود را در جدول بهبود بخشید، اما رایکا ۳۱ امتیازی ماند و در دو هفته آتی همچنان باید برای بقا تلاش کند. البته تیم بابلی به خاطر ناکامی رقبایش در بازی های امروز همچنان شانس خوبی برای بالا کشیدن خودش در جدول خواهد داشت. / دی اسپورت

پاسخی بگذارید