تاریخ: ۲:۳۵ :: ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
نام نویسنده: تحریریه

مربی فولاد خوزستان می‌گوید حق تیمش در بازی برابر نساجی مازندران ضایع شده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حمیدرضا رجبی، مربی فولاد خوزستان در گفت وگویی تلوزیونی درباره عملکرد داور بازی تیمش مقابل نساجی مازندران در بازی معوقه هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر گفت: داور در این بازی گلستانی بود. ما از طرف خودمان با طرف کمیته داوران صحبت کردیم که یک داور دیگر بگذارند اما کمیته داوران به توصیه ما توجهی نکرد. داور، این بازی را به نفع نساجی تمام کرد. کل بازی در اختیار ما بود اما داور به راحتی ما را ۱۰ نفره کردند. داور حتی پنالتی تیم ما را نگرفت و نمی‌دانم چطور این کار را انجام داد.

او ادامه داد: تیم نساجی به ۱۸ قدم تیم ما نرسید اما با تصمیم‌های داور ورق بازی برگشت. به راحتی داور پنالتی تیم ما را نگرفت و بازیکن تیم ما را به راحتی اخراج کرد. داور خیلی مغرضانه قضاوت کرد. کمک داور در یک بازی چه نقشی دارد؟ داور در صحنه هایی که از اهمیت قابل توجهی برخوردار بود، گفته بود که من چیزی ندیدم و باید در چنین لحظه هایی کمک داور به داور میدان کمک کند.

رجبی افزود: تیم نساجی هیچ فشاری روی دروازه ما نداشت اما داور مسابقه شرایط بازی را تغییر داد. قبل از بازی هم آقای آذری و دیگر عوامل فولاد از کمیته داوران خواهش کردند تا با تغییر داور بازی شائبه ای پیش نیاید اما چنین اتفاقی رخ نداد. الان من میخواهم بدانم کمیته داوران قبول می‌کند که اشتباه کرده است؟

او خاطرنشان کرد: داور مسابقه در کل بازی نمی‌شود اشتباه کند. در آخر بازی یک درگیری لفظی ساده میان مهدی هاشمی نسب و علیرضا حقیقی پیش آمده بود. ما تیمی هستیم که پشت مان گرم نیست و روی پای خودمان ایستادیم و دوست داریم عدالت برقرار شود و حق ما ضایع نشود. تماشاگران دور تا دور استادیوم حضور داشتند و به جواد نکونام فحش دادند.

در پایان محمود فکری سرمربی نساجی مازندران در واکنش به صحبت های مربی فولاد خوزستان گفت: بهتر است که هر تیمی باختش را توجیه نکند و برد تیم حریف را زیر سوال نبرد. این که تیم حریف می آید بازیکنان را از زمین بیرون می برد دیگر عملی کهنه و قدیمی است. علیرضا حقیقی آمده به مهدی هاشمی نسب خسته نباشید بگوید اما او با فحاشی جواب حقیقی را داد. ما هم وقتی که در آبادان بودیم، تماشاگران پشت استادیوم بودند و هیچ اعتراضی نکردیم.

پاسخی بگذارید