رامین رضاییان: ایمان داریم که سقوط نمی کنیم/به دنبال آقای گلی نیستم

مدافع ایرانی الشحانیه ایمان دارد که تیمش با وجود قعرنشینی در لیگ ستارگان قطر سقوط نخواهد کرد، او تاکید کرد که موفقیت تیم مهم تر از زدن گل برای او است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رامین رضاییان یک بازی بسیار خوب دیگر را به برای الشحانیه به نمایش گذاشت. او در دیدار برابر الاهلی دبل کرد تا الشحانیه با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد و دومین پیروزی فصل خود را به دست آورد.

رامین رضاییان درباره وضعیت تیمش گفت: باید این دیدار را فراموش کرد و روی بازی بعدی برابر السیلیه تمرکز کنیم. همه دیدارها برای ما حکم فینال را دارند. هر امتیازی ارزش دارد. دیگر چیری برای از دست دادن نداریم. ما در قعر جدول رده بندی جای داریم و باید برای ماندن بجنگیم.باید تنها به دنبال جمع کردن امتیازات باشیم و به نتایج دیگر تیم ها فکر نکنیم.

او ادامه داد: تاکتیک سرمربی جدید بسیار خوب جواب داده است. ما با سیستم ۵-۳-۲ بازی می کنیم و این باعث شده تا من هم به خط دفاعی کمک کنم و هم آزادی بیشتری در میدان داشته باشم و به دروازه نزدیک شوم.

رضاییان با وجود آنکه یک مدافع است اما توانست در ۱۸ بازی ۱۰ گل برای تیمش به ثمر رساند تا هم بهترین گلزن الشحانیه باشد و هم شانس کسب آقای گلی را داشته باشد.

او درباره عملکرد خوبش در فصل جاری گفت: بدون شک از گلزنی خوشحال می شوم اما برای من موفقیت تیم مهم تر است. باوجود آنکه من مدافع راست هستم و باید بیشتر پاس گل بدهم اما توانسته ام که ۱۰ گل هم به ثمر رسانم و این خوشحال کننده است. من به خودم فکر نمی کنم و آخرین اولویت من کسب آقای گلی است. می خواهم به تیم کمک کنم تا بهترین نتایج را به دست آورد.