تاریخ: ۲:۰۲ :: ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
نام نویسنده: تحریریه

علی خسروی داور بین المللی سالهای نه چندان دور فوتبال کشور با حضور در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان درباره توسعه فوتبال و ورزش استان به گفتگو نشست

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی خسروی پیشکسوت نامدار داوری کشور در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان حضور یافت و درباره توسعه ورزش و فوتبال مازندران گفتگو کردند.

 خسروی در این دیدار ضمن تشکر از مدیرکل و مسئولان ارشد استان به جهت خدمات ارائه شده به فوتبال و تجهیز و نوسازی ورزشگاه های مهم مازندران افزود؛ ورزش این استان همواره جایگاه مهمی در کشور داشته و امیدواریم در آینده نزدیک دومین تیم از این استان هم لیگ برتری شود چون این ظرفیت و پتانسیل در مازندران وجود دارد.
وی در ادامه خصیصه های نیکوی مردم مازندران را برشمرد و گفت : تقویت روحیه همدلی و همکاری در فوتبال مازندران ملموس است و به همین دلیل می توانیم شاهد توسعه بیش از پیش این رشته ورزشی باشیم.
 این پیشکسوت داوری فوتبال از پیگیری طرح دوشنبه های ورزشی در ۱۸ استان کشور با رعایت پروتکل های بهداشتی ایام شیوع کرونا خبر داد و گفت : به منظور اجرای این طرح می توان از ظرفیت ویدئو کنفرانس بهره برد و با رعایت فاصله فیزیکی در ورزشکاران، نشاط و طراوت را به جامعه تزریق کرد. وی افزود؛ استان مازندران هم بعنوان یک استان ورزشی می تواند جایگاه مهمی در اجرای این طرح داشته باشد.
 مشاور سازمان ورزش شهرداری تهران، با اشاره به طرح ها و ابتکارات شهرداری تهران برای ترویج ورزش در میان شهروندان خواستار انعقاد تفاهم برادرخواندگی بین تهران و مازندران برای اجرای این برنامه های ورزشی شد.
حبیب حسین زادگان نیز در این نشست صمیمی، مدیریت علمی را یکی از شاخصه های رشد هر جامعه ای دانست و گفت : در تلاش هستیم نگاه عادلانه ای به همه نقاط مختلف استان داشته باشیم تا با محوریت مازندران یکپارچه، شاهد رشد و بالندگی ورزش استان باشیم.
مدیرکل ورزش و جوانان در ادامه با تاکید بر استفاده از تجربیات آقای خسروی و شهرداری تهران برای کمک به اجرای طرح های مبتکرانه و ایجاد نشاط اجتماعی از طریق همگانی کردن ورزش در مازندران، خواستار ادامه همکاری های فی مابین در این زمینه شد.

پاسخی بگذارید