تاریخ: ۳:۳۶ :: ۱۳۹۹/۰۴/۳۱
نام نویسنده: تحریریه

امیرحسین فراهانی مسئول برگزاری رقابت های لیگ دسته سوم از آغاز مجدد بازی های لیگ سه خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پس از شیوع ویروس؛ رقابت های لیگ دسته سوم همانند سایر لیگ های فوتبال ایران تعطیل شد. در این روزها که فوتبال  در تک تک لیگ ها از سرگرفته شده و پس از شروع رقابت های لیگ برتر و لیگ دسته اول در این هفته لیگ دسته دوم نیز آغاز شد ولی لیگ دسته سوم همچنان در تعطیلات به سر می برد اما این تعطیلات به زودی به پایان خواهد رسید.

در رابطه با تاریخ دقیق آغاز مجدد بازی ها گفت و گویی با امیرحسین فراهانی مسئول برگزاری رقابت های لیگ دسته سوم انجام دادیم. فراهانی گفت: پروتکل و دستورالعمل های مدنظر به هیات فوتبال ها و باشگاه ها ابلاغ شده و مراکزی که تیم ها موظف هستند برای تست به آن مراجعه کنند مشخص شده است. همچنین استانداردسازی نور ورزشگاه ها تا حد زیادی حل شده است.

وی ادامه داد: با توجه به نبود زمان کافی و حجم کار و برگزاری حدودا ۸۱ بازی در این شرایط بازی های باقی مانده به صورت فشرده برگزار خواهد شد و تمامی نهادهای ذیربط نیز نظارت کافی را خواهند داشت.

فراهانی در پایان گفت: برنامه سه هفته آینده رقابت های لیگ دسته سوم تنظیم شده و بازی معوقه ۹ مردادماه برگزار خواهد شد و طبق برنامه رقابت های لیگ سه از تاریخ ۱۴ مرداد ماه مجددا شروع خواهد شد. فردا جلسه ای برگزار خواهیم کرد تا تصمیم نهایی توسط هیات رئیسه سازمان لیگ اتخاذ شود.

پاسخی بگذارید