چشم‌انتظاری ناجیان غریق برای دریافت حقوق
تاریخ: 4:59 :: 2020/07/20
نام نویسنده: تحریریه
حضور ناجیان غریق در ۳۷۵ نقطه حادثه‌خیز ساحل مازندران

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران گفت: دو ماه از حضور ناجیان غریق در دریای مازندران می‌گذرد اما هنوز ناجیان غریق هیچ حقوقی دریافت نکردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نقی کریمیان امروز درباره حضور ناجیان غریق در طرح‌های دریای مازندران در گفت‌وگویی، اظهار کرد: ناجیان غریق از یکم خرداد ماه امسال در طرح‌های دریای مازندران مستقر شدند و امروز ۶۰ روز از آغاز فعالیت‌شان می‌گذرد.

وی افزود: درست است طرح دریا تعطیل اعلام شد ولی ناجیان غریق در نوار ساحلی استان حضور دارند.

*۱۰ نجات یافته روز جمعه ۲۷ تیر ماه در دریای مازندران

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران بیان کرد: با وجود تمام هشدارها و توصیه‌ها اما مردم به توصیه‌ها توجهی نمی‌کنند به‌طوری‌که روز جمعه ۱۰ نجات یافته و روز گذشته نیز یک نجات یافته داشتیم.

*دریا همچنان پرطرفدار و مردم همچنان کم توجه

کریمیان ادامه داد: تعداد نجات‌یافتگان در سواحل استان نشان می‌دهد همچنان دریا پرطرفدار است حتی اکر شرایط وضعیت قرمز باشد باز هم مردم در سواحل حضور دارند اما نکته مورد تاکید توجه به بحث فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

وی یادآور شد: همچنین تاکنون ۶ تن در ساعت اجرای طرح دریا و حضور ناجیا غریق یعنی از ساعت هشت تا ۲۰ در دریای مازندران غرق شدند.

*چشم انتظاری ۶۰ روزه ناجیان غریق

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران تصریح کرد: دو ماه از حضور ناجیان غریق در دریای مازندران می‌گذرد اما هنوز ناجیان غریق هیچ حقوقی دریافت نکردند.

کریمیان خاطرنشان کرد: باتوجه به پیگیری‌های انجام شده مقرر شد حقوق ناجیان غریق به زودی پرداخت شود و ما هم انتظار داریم هرچه زودتر ای اتفاق بیفتد چراکه معیشت آنان در گرو این حقوق ماهانه است.

وی در پایان گفت: حدود هزار ناجی غریق در ۳۷۵ نقطه حادثه‌خیز ساحل مازندران مستقر هستند.

پاسخی بگذارید