سرمربی تیم فوتبال نساجی
تاریخ: ۱۷:۳۸ :: ۱۳۹۹/۰۴/۲۷
نام نویسنده: علی احمدی
فکری: از بازی راضی نبودم/ نبود ماهینی و میری دست ما را بسته بود

سرمربی تیم فوتبال نساجی با اشاره به تساوی تیمش برابر نفت مسجد سلیمان گفت: امروز از بازی راضی نبودم، بچه‌های‌مان در حد اندازه خودشان ظاهر نشدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمود فکری بعد از بازی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: به تیم نفت مسجد سلیمان خسته نباشید و تبریک می‌گویم که یک امتیاز در زمین ما گرفتند، از امیری مدیرعامل باشگاه تشکر می‌کنم که تمام تلاشش را برای موفقیت تیم می‌کند.

فکری ادامه داد: امروز از بازی راضی نبودم، بچه‌های‌مان در حد اندازه خودشان ظاهر نشدند، نتوانستیم دوندگی و انگیزه لازم را داشته باشیم و حریف را تحت فشار قرار دهیم تا حریف اشتباه کند و به گل برسیم.

وی افزود: تنها فرصت اخراج بازیکن حریف بود که به گل برسیم و نشد،به بازیکنان خسته نباشید می‌گویم که یک امتیاز دریافت کردیم.

سرمربی نساجی در رابطه با داوری این بازی گفت: از تیم داوری تشکر می‌کنم و خسته نباشید می‌گویم. مشکل خاصی نبود و از نحوه داوری راضی هستم و تشکر می‌کنم.

فکری پاسخ به این سوال که چرا نساجی از تعداد تعویض‌های بیشتری استفاده نمی‌کند،خاطرنشان کرد: دلیلش این است که تعداد بازیکن‌های کمی داریم که بتوانند به ما کمک کنند. نبود ماهینی و میری دست ما را بسته بود. بازیکنان جوانی داریم که در آینده می‌توانند کمک کنند و در شرایط حاضر نمی‌شود از آنها استفاده کنیم چون استعدادسوزی می‌شود. امیدوارم در شرایط بهتری به میدان بروند.

پاسخی بگذارید