تاریخ: ۸:۵۵ :: ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
نام نویسنده: تحریریه

اسطوره تیم ملی فرانسه به تمجید از ستاره آرژانتینی یوونتوس پرداخت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،میشل پلاتینی، اسطوره تیم ملی فرانسه و یکی از ستاره های اسبق یوونتوس به تمجید از شماره ۱۰ کنونی بیانکونری پرداخت و او را به دیگو مارادونا، اسطوره آرژانتینی ها تشبیه کرد.

دیبالا اخیرا به رکورد گلزنی پلاتینی با یوونتوس رسیده بود. اسطوره فرانسوی در زمان حضورش برای بیانکونری ۶۸ گل زده بود که دیبالا تعداد گل هایش را به این عدد رساند.

پلاتینی در مصاحبه با سایت «کالچو مرکاتو» ایتالیا گفت: اصلا دوست ندارم بازیکنی را با بازیکن دیگری مقایسه کنم. ما با هم در سبک بازی تفاوت زیادی داریم. بسیاری از بازی های دیبالا را تماشا کردم و از سبک بازی او خوشم می آید. او در پاس و دربیل خیلی خوب عمل می کند و سبک بازی من پلاتینی با او تفاوت دارد.

وی افزود: به نظرم این تفاوت ها به دوران بازیگری ربط دارد. شما می توانید دیبالا را در هر پستی در خط حمله بگذارید و او گلزنی خواهد کرد. من در زمان بازیگری ام هافبک بودم و گل های زیادی به ثمر رساندم. او کلا با من تفاوت دارد. دیبالا هافبک نیست بلکه مهاجمی است که وظیفه گلزنی دارد.

رئیس سابق یوفا ادامه داد: اگر دیبالا یوونتوس را ترک نکند امری خوب برای تیم تورینی است چون او مثل ماردونا است. همچنین او صفات بازیکنی را دارد که آنیلی، رئیس یوونتوس آن را دوست دارد.

پاسخی بگذارید