قایقرانان اعتماد نکردند ؛
تاریخ: ۸:۲۶ :: ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
نام نویسنده: تحریریه
تنها کاندید ریاست هیات قایقرانی مازندران به ساحل اعتماد نرسید!

با حضور سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی و شاملی سرپرست معاونت توسعه امور ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان، انتخابات هیات قایقرانی استان مازندران برگزار شد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجمع انتخابات هیات قایقرانی استان مازندران با حضور رئیس فدراسیون قایقرانی بعنوان رئیس مجمع و حسن شاملی سرپرست معاونت توسعه امور ورزشی بعنوان نائب رئیس مجمع در سالن شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد و اسدالله اتابکی با کسب ۷ رای از ۱۶ رای ماخوذه نتوانست رای اعتماد مجمع را کسب کند.
بدین ترتیب آقای پورهاشمی سرپرست سابق هیات قایقرانی مازندران، تا برگزاری انتخابات بعدی بعنوان سرپرست این هیات باقی ماند.
سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی نیز در این مجمع با بیان ظرفیت های ورزش مازندران گفت : همدلی شرق و غرب مازندران در توسعه ورزش قایقرانی مازندران تاثیرگذار است و می توان با همکاری و تلاش جایگاه قایقرانی را در این استان ارتقا داد.
وی با اشاره به برنامه های این فدراسیون در رده های سنی و زیرساخت های قایقرانی گفت : بسیاری از این برنامه ریزی ها در سالهای آینده خود را نشان خواهد داد و همین جوانانی که امروز روی آنها سرمایه گذاری می شود سالهای آینده برای ورزش کشور افتخارآفرینی خواهند کرد.
شاملی سرپرست معاونت توسعه امور ورزشی نیز در این مجمع گفت : پهناور بودن مازندران و گستردگی رشته های ورزشی موبد اینست که باید توجه بیشتری به ورزش استان شود و همه ما باید تلاش کنیم جایگاه ورزش مازندران در کشور حفظ گردد.
وی افزود؛ چکیده ای از قهرمانان قایقرانی را در این مجمع شاهد هستیم و در اهمیت ورزش مازندران همین بس که ۱۲ مدال المپیک توسط ورزشکاران این استان کسب شد .

پاسخی بگذارید