تاریخ: ۴:۱۰ :: ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
نام نویسنده: تحریریه
مدرسه فوتبال پایندگان بهترین انتخاب !

اما این روزها دو فوتبالیست با سابقه مازندرانی مدرسه فوتبال پایندگان را راه انداختند تا مکانی مطمئن برای فرزندان شما باشند. مبین عزتی و محمدرضا خاتون یغما دو فوتبالیست حرفه ای مازندران دست به کاری نو زدند .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،این روزها مهم ترین دغدغه خانواده ها انتخاب مکانی مناسب برای آموزش کودکانشان در هر زمینه می باشد. در بحث ورزشی هم میل خانواده ها به فوتبال بیش از سایر رشته هاست و انتخاب بهترین مدرسه فوتبال مهمترین دغدغه خانواده هاست. اما این روزها دو فوتبالیست با سابقه مازندرانی مدرسه فوتبال پایندگان را راه انداختند تا مکانی مطمئن برای فرزندان شما باشند. مبین عزتی و محمدرضا خاتون یغما دو فوتبالیست حرفه ای مازندران دست به کاری نو زدند و با ایده هایی جدید مدرسه فوتبالی بروز و جالب راه انداختند که می تواند مکانی امنی برای فرزندان ما باشد.
محمدرضا خاتون یغما یکی از مربیان مدرسه فوتبال پایندگان که سابقه بازی در ابومسلم خراسان، شاهین اهواز، صنعت ساری و چندین تیم لیگ دویی را در کارنامه دارد در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت : بعد پایان فوتبالم با دوستان خوبم آقای مبین عزتی از فوتبالیست های خوب مازندرانی که سابقه بازی در تیم ملی و تیم پیکان و همچنین سابقه حضور در خونه به خونه بابل را در کارنامه دارد با سرپرستی آقای مهدی دماوندی قصد داریم کار جدیدی را با انرژی و انگیزه ای جدید و به دور از حاشیه و زیر نظر مسئولین شروع کنیم. وی افزود : مدرسه فوتبال ما با همکاری باشگاه ماجد تهران زیر نظر فرشاد و میرشاد ماجدی قرار دارد و در چمن و سالن اختصاصی برگزار می گردد . این فوتبالیست باتجربه گفت : ما یک کاری را شروع کرده ایم که بتوانیم در آینده نتایج خوبی را برای فوتبال مازندران رقم بزنیم. وی بیان داشت : ما در بخش بانوان هم قصد فعالیت داریم که بزودی زیر نظر سرکار خانم فائزه سفری تمرینات را آغاز خواهیم کرد. فائزه سفری مسئول بانوان پایندگان در این خصوص اظهار داشت : ما برنامه های متعددی برای پیشرفت بانوان در استان مازندران داریم و امیدواریم با کمک مسئولین بتوانیم با این برنامه بلند مدتی که داریم بتوانیم جایگاه ورزش بانوان مازندران را ارتقا بدهیم. وی افزود : ما همگام با علم روز دنیا بروزترین تمرینات را خدمت همشهریان و هم استانی های عزیزمان ارائه می دهیم.
بدون شک پایندگان با این همه تجربه و ایده های جذاب، می تواند بهترین انتخاب برای خانواده های مازندرانی باشد !

پاسخی بگذارید