رونمایی از “رامین رضاییان مجازی” در روز تولد

مدافع سابق پرسپولیس در شرایطی تولد ۳۰ سالگی خود را در دوحه جشن گرفت که با یک هدیه ویژه سورپرایز شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  رامین رضاییان، مدافع ملی پوش ایرانی تیم الشحانیه اکنون با شماره ۱۰ آبی‌رنگ این تیم به عنوان یک بازیکن ویژه محسوب می‌شود. بازیکنی که نقش پررنگی در نتایج این تیم از خود به جا گذاشته و با توجه به خصوصیات تهاجمی‌اش آمار مناسبی از حیث گلزنی به جا گذاشته است.

رضاییان که در صبای قم چهره شد و در ادامه راهی پرسپولیس شده بود، روزگار عجیبی را در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ پشت سر گذاشت. محبوبیت مناسبی که او با توجه به عملکردش در این تیم بین هواداران کسب کرده بود اما همواره در سایه رفتارهایش قرار گرفت تا در ادامه نیز مجبور به جدایی از این تیم شود. رضاییان در ادعای جالب اما بعد از جدایی گفت که پیراهن تیمی به جز پرسپولیس را بر تن نخواهد کرد و همین مساله عاملی شد تا او مشقت بزرگی برای رسیدن به تیم آینده‌اش پشت سر بگذارد و راهی بلژیک شد.

مدافع مورد اعتماد کارلوس کی‌روش در تیم ملی علیرغم دوری چندماهه از تیم باشگاهی اما همچنان جایگاه مناسبی در بین ۱۱ مرد اصلی این مربی پرتغالی داشت. در ادامه نیز او بعد از یک فصل تجربه فوتبال در اروپا و رسیدن به رویایش، اینبار در حاشیه خلیج فارس و تیم الشحانیه را برای فوتبال انتخاب کرد. رضاییان که در این فصل شایعات زیادی درباره بازگشتش به پرسپولیس با توجه به جدایی برانکو شنیده می‌شد، در نهایت به واسطه قراردادی که داشت نتوانست به این مهم دست یابد و حضورش در الشحانیه تداوم یافت.

رضاییان اما در روز تولدش در ۳۰ سالگی پیام‌های دلگرم کننده و البته عجیبی را نیز داشت؛ از کری‌های ریز مرتضی پورعلی گنجی که اکنون در العربی حضور دارد تا هواداران پرسپولیس و هم‌تیمی‌هایش در پرسپولیس و تیم ملی. با این حال در میان همه آنها انتشار یک ویدئو از مراسم تولدش جالب توجه‌تر به نظر می‌رسید. تصویری از مجسمه رامین رضاییان که خیلی زود در فضای مجازی فراگیر شد و او را در قامت همان بازیکن پر خبر چند سال اخیر فوتبال ایران نشان می‌داد. رضاییان که چندی پیش با مدل ریش عجیبش که در یک کری خوانی با هم‌تیمی‌اش دی یانگ (ستاره هلندی سابق میلان و منچسترسیتی) مجبور به آن شد، اکنون با همان استایل معروف خود، یک بدل مجازی را به شکل مجسمه ویژه‌ی کادوی تولد شکل داده است.

باید دید در آغاز دهه جدیدی از زندگی رامین رضاییان، او برای آینده‌اش چه برنامه‌ای خواهد داشت و البته همچنان گمانه‌زنی‌های زیادی در پایان فصل با توجه به اتمام قراردادش و بازگشت به پرسپولیس شکل خواهد گرفت.