به سردار آزمون گفتم در تیم ملی بزرگسالان منتظرم بمان
تاریخ: ۱۴:۳۸ :: ۱۳۹۸/۱۲/۱۰
نام نویسنده: تحریریه
انگاشته:هم قسم شده ایم تا با قهرمانی جشن صعود بگیریم

تیم ما تمرینات بسیار خوبی را انجام‌داد و قول میدهیم که با قهرمانی جشن صعود بگیریم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سید سعید انگاشته بازیکن تیم فوتبال شهدا ساری،که با یک مصدومیت دشوار چند سالی از شرایط آمادگی خود دور بوده است اکنون با کمک سید ذوالفقار شریفی سرمربی تیم شهدا ساری دوباره به فوتبال بازگشت و حالا دیگر با فراهم شدن شرایط،به آینده بسیار امیدوار شده است سخت تلاش می کند تا کیفیت خود را بار دیگر به فوتبال دوستان نشان دهد.سعید انگاشته مدافع مستحکم تیم شهدا ساری که امسال عملکرد بسیار خوب و بی نقصی را در تیم شهدا داشت امیدوار هست تا دوباره در جمع بزرگان فوتبال ایران و تیم های پرطرفدار ایرانی بازی کند‌.انگاشته در تیم ملی جوانان و نوجوانان همبازی بازیکنانی همچون سردار آزمون،علیرضا جهانبخش فرشید اسماعیلی،علی علیپور،روزبه چشمی،محمد دانشگر و بازیکنان مشهور دیگری بود که اگر آن مصدومیت بد در آن موقعیت برایش اتفاق نمی افتاد الان حتما می توانست به یکی از مدافعان مستحکم تیم ملی فوتبال ایران در رده بزرگسالان تبدیل شود.

انگاشته در اظهار نظری گفت:نمی خواهم در رابطه با گذشته صحبت کنم اما مطمئن باشید که خیلی زود دوباره به سطح اول فوتبال ایران برمیگردم.

سید سعید انگاشته بازیکن تیم شهدا ساری در رابطه با وضعیت تیم خود اظهار داشت:تیم ما تمرینات بسیار خوبی را انجام‌داد و قول میدهیم که با قهرمانی جشن صعود بگیریم.

وی در ادامه افزود:تیم ما هواداران بسیار پرشوری دارد و من از همینجا از آنها می خواهم تا در بازی های آینده ای که ما میزبان هستیم‌با حضور خود به ما روحیه بدهند تا بتوانیم نماینده خوبی برای آنها باشیم.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در رابطه با شرایط جدولی مرحله نهایی لیگ‌ دسته سوم باشگاه های کشور در گروه دوم بیان داشت:اختلاف تیم ما با صدر جدول گروهمان فقط سه امتیاز می باشد که مطمئن باشید در همین هفته ها این اختلاف سه امتیازی را جبران خواهیم کرد.

مدافع مستحکم تیم شهدا ساری در ادامه گفت:در چند بازی گذشته در دقایق پایانی پیروزی را با تساوی عوض کردیم‌ که مطمئن هستم با نکاتی که اعضای کادرفنی به بازیکنان ارائه دادند این مشکل بزودی برطرف خواهد شد و تیم ریشه دار شهدای ساری را به جایگاه اصلی آن خواهیم‌ رساند.

سید سعید انگاشته بازیکن ساروی تیم شهدا ساری در پایان خاطر نشان کرد:در نیم فصل دوم‌ تیم با کیفیت تری داریم و همه بازیکنان و کادرفنی با یکدیگر هم قسم شده ایم که با قهرمانی جشن صعود بگیریم تا تنها تیم مردمی شهر ساری را به جایگاه اصلی آن برسانیم.

پاسخی بگذارید