یک‌چهارم نهایی پلی‌آف لیگ برتر؛
تاریخ: ۱۹:۰۱ :: ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
نام نویسنده: علی احمدی
پایان یک فصل رویایی برای شاگردان لک / پایان لیگ برای شهروند با حذف تلخ در سمنان !

چهره آخرین تیم صعود کننده به مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال ایران مشخص شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سرانجام تکلیف آخرین تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال ایران مشخص شد و تیم ستارگان ورامین با برتری مقابل شهروند ساری به مرحله بعد راه یافت.

تیم‌های شهروند ساری و ستارگان ورامین در سمنان و به میزبانی شهروند ساری از ساعت ۱۶ امروز به مصاف هم رفتند که در پایان تیم ستارگان موفق شد در دیداری نزدیک و نفس‌گیر با نتیجه ۳ بر ۲ شهروند را شکست دهد. این نتیجه درحالی رقم خورد که بازی در وقت‌های قانونی با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به اتمام رسیده بود و گل سوم ستارگان در نیمه نخست وقت‌های اضافه به ثمر رسید.

از حواشی جالب توجه این دیدار می‌توان به اعتراض شدید رضا لک به تصمیمات داوری و اخراج مسلم رستمی‌ها بازیکن ستارگان ورامین اشاره کرد.

بدین ترتیب تیم ستارگان ورامین بعنوان چهارمین و آخرین تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر راه یافت. بازی اول دو تیم در ورامین با نتیجه ۳ بر یک به سود ستارگان و دیدار دوم دو تیم در ساری با نتیجه ۵ بر صفر به سود شهروند به اتمام رسیده بود. دیدار سوم در ساری و درحالیکه تنها ده ثانیه از شروع آن گذشته بود با خروج از زمین بازی توسط تیم ستارگان، نیمه تمام ماند و با حکم کمیته انضباطی به زمین بی‌طرف و شهر سمنان منتقل شد.

تیم‌های مس سونگون، سن‌ایچ ساوه و گیتی پسند اصفهان دیگر تیم‌های این مرحله هستند.

مس با ستارگان و گیتی پسند با سن‌ایچ در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت. زمان برگزاری بازی‌های این مرحله پس از جلسه هفته آینده مسئولان سازمان لیگ و مدیران باشگاه‌های حاضر در مرحله نیمه نهایی مشخص می‌شود.

پاسخی بگذارید