پس از انصراف مبینا علی نسب از رویارویی با شطرنج باز رژیم صهیونیستی
تاریخ: ۱۲:۰۰ :: ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
نام نویسنده: تحریریه
انصراف مبینای مازندران، طلای اخلاق را به ارمغان آورد

بانوی شطرنج باز ایرانی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از رقابت با نماینده رژیم صهیونیستی انصراف داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در ادامه رقابت‌های شطرنج بین المللی اسپانیا، مبینا علی نسب استاد بین‌المللی شطرنج زنان در دور نهم رقابت‌ها به حریف رژیم صهیونیستی برخورد کرد و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از رقابت با نماینده رژیم صهیونیستی انصراف داد.

علی‌نسب در دور هشتم مسابقات بین‌المللی اسپانیا با ریتینگ ۲۳۲۴ مقابل روحیت از هند با ریتینگ ۲۲۳۴ پیروز شد.

علی نسب تا پایان دور هشتم ۵ تساوی، یک باخت و یک برد را به دست آورده است.

پیش از این نیز شطرنج بازانی چون آرین غلامی و محمد امین طباطبایی نیز در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا از رویارویی با نماینده رژیک کودک کش اسرائیل انصراف داده بودند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران: انصراف مبینای مازندران، طلای اخلاق را به ارمغان آورد

پس از انصراف مبینا علی نسب از رویارویی با شطرنج باز رژیم صهیونیستی، حبیب حسین زادگان در تمجید از این اقدام آرمان گرایانه، طلای اخلاق را شایسته دختر مازندران دانست.

 حبیب حسین زادگان در پی انصراف مبینا علی نسب از رویارویی با نماینده رژیم صهیونیستی پیامی صادر کرد.
 در پیام مدیرکل ورزش و جوانان مازندران آمده است :
بسم الله الرحمن الرحیم
 در روزهای درخشش ورزش مازندران بر تارک افتخارات کشور عزیز مان ایران، حرکت های جوانمردانه ورزشکاران دیار پهلوان پرور مازندران نشان از پشتوانه و غنای فرهنگی این عزیزان دارد.
 اینبار اما مبینا علی نسب دختر ورزش مازندران بود که باری دیگر نشان داد جوانان ورزشکار این مرز و بوم فراتر از نام ها و نشان ها، آزادگی و دفاع از مظلومین جهان را در صدر آرمان های ایران اسلامی می دانند و با انصراف مقابل نماینده رژیم صهیونیستی در مسابقات بین المللی شطرنج اسپانیا ، درسی بزرگ برای همگان داشت.
 اینجانب این اقدام ارزشمند را محضر مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان، مربیان و خانواده محترم ایشان تبریک عرض نموده و معتقدم این تصمیم شجاعانه مبینای مازندران ، طلای اخلاق را برای ورزش مازندران به ارمغان آورد.
 حبیب حسین زادگان
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران

پاسخی بگذارید