تصاویر اختصاصی مازنداسپرت ؛
تاریخ: ۲۱:۰۱ :: ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
نام نویسنده: احمد قربانی
شکست نساجی قائمشهر  در خانه مقابل استقلال تهران  / عکاس : احمد قربانی

تیم فوتبال استقلال حریف خود نساجی را در قائمشهر شکست داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم های فوتبال نساجی مازندران و استقلال تهران از هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در ورزشگاه وطنی قائمشهر به مصاف هم رفتند و استقلال با نتیجه دو بر یک میزبان خود را شکست داد تا ۲۱ امتیازی شود و بالاتر از پرسپولیس در رتبه سوم قرار بگیرد. نساجی هم با ۱۱ امتیاز در رتبه یازدهم قرار دارد.

نساجی شروع بهتری نسبت به حریف خود داشت و صاحب توپ و میدان بود. شوت محمد عباس‌زاده در دقیقه ۱۳ از کنار دروازه استقلال راهی اوت شد. فرصت خوب برای تیم نساجی در دقیقه ۲۲ ولی شوت دهقانی از مقابل دروازه استقلال به بیرون رفت. ارسال یک کرنر در دقیقه ۳۳ با ضربه سر علی کریمی همراه شد تا استقلال یک بر صفر از حریفش پیش بیافتد. فرصت خوب گلزنی برای قائدی در دقیقه ۳۶ ولی ضربه آرام او را دروازه‌بان نساجی در آغوش گرفت. ضربه سر عباس‌زاده در دقیقه ۴۰ به شکلی خطرناک از کنار دروازه استقلال به اوت رفت. شوت اسماعیلی در دقیقه ۱+۴۵ را دروازه‌بان نساجی در آغوش گرفت.

در نیمه دوم استقلال شروع بهتری داشت. پاس عالی اسماعیلی به قائدی در دقیقه ۵۰ با شوت دقیق قائدی به گل دوم تبدیل شد. با مصدوم شدن فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند به جای این بازیکن وارد زمین شد. ضربه خوب عباس‌زاده در دقیقه ۶۱ به گل اول تیم نساجی تبدیل شد تا حساب کار دو بر یک شود. پاس خطرناک علی دشتی در دقیقه ۸۰ از مقابل دروازه نساجی به شکلی خطرناک راهی اوت شد. فرصت عالی گلزنی برای دشتی روی پاس رضاوند در دقیقه ۹۰ با ضربه این بازیکن همراه شد ولی توپ در نهایت راهی اوت شد.  شوت شیخ در دقیقه ۳+۹۰ به شکلی خطرناک از کنار دروازه نساجی راهی اوت شد. این بازی در نهایت با حساب دو بر یک به سود مهمان خاتمه یافت.

پاسخی بگذارید