مرحله دوم مسابقات گرندپری 2019 - ژاپن؛
تاریخ: ۱۴:۴۵ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
نام نویسنده: علی احمدی
سروش احمدی از دور رقابت ها کنار رفت و حذف شد

سروش احمدی نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم تکواندو کشورمان در مرحله دوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۹ – ژاپن با واگذاری نتیجه برابر میرهاشم حسینی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۹ از ساعت ۴:۳۰ بامداد (به وقت ایران) امروز (جمعه – ۲۲ شهریورماه) با حضور ۳۲ تکواندوکار برتر جهان در هر ۴ وزن المپیکی مردان و زنان در “چیبا” ژاپن آغاز و به مدت ۳ روز ادامه دارد.

امروز و در نخستین روز این رقابت‌ها، مبارزات اوزان ۶۸- کیلوگرم مردان و ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان  در حال برگزاری است که میرهاشم حسینی و سروش احمدی در وزن ۶۸- کیلوگرم به عنوان نخستین نمایندگان ایران هستند.

سروش احمدی هوگوپوش وزن ۶۸- کیلوگرم در مرحله یک‌چهارم این رقابت‌ها برابر میرهاشم حسینی دیگر نماینده کشورمان در این وزن نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

سروش در نخستین گام «کنستانتینوس چمالیدیس» از یونان را ۵ بر ۲ شکست داد و در دومین دیدار باید با «احمد ابوغش» اردنی قهرمان المپیک ریو ۲۰۱۶، دارنده مدال نقره و برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۹  و ۲۰۱۷، برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و … مبارزه می‌کرد که این هوگوپوش در زمین حاضر نشد و سروش برنده اعلام شد و راهی مرحله یک‌چهارم شد.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ این رقابت ها G4 می باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴٫۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه نقدی تعلق می گیرد.

پاسخی بگذارید