توپ های لیگ برتر تغییر نمی‌کند
تاریخ: ۹:۳۵ :: ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
نام نویسنده: تحریریه
داستان توپ های فوتبال ایران به فیفا کشیده می شود/ تلاش برای اثبات کیفیت مناسب

شرکت دربی استار برای اثبات کیفیت مناسب توپ های خود دست به دامن فیفا می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در حالی که برخی رسانه ها مدعی شده بودند که توپ های دربی استار نوزدهمین دوره لیگ برتر به دلیل برخی انتقادها تغییر می کند اما مسئولان سازمان لیگ البته پیگیر انتقادها هستند اما مدیران شرکت  دربی استار می‌گویند توپ هایشان بالاترین سطح استاندارد کیفیت فیفا را دارد و مورد تایید رسمی فدراسیون بین المللی فوتبال است و دلیلی ندارد که به دلیل برخی انتقادهایی که هیچ مبنای درستی ندارد توپ ها را تغییر بدهند.

به این ترتیب توپ های دربی استار این فصل تغییر نخواهد کرد. ظاهرا در نشست هم اندیشی هم که مربیان با ویلموتس داشتند رئیس فدراسیون فوتبال از مربیان لیگ برتری در مورد وضعیت توپ ها سوال می کند که ۵۰ درصد مربیان کیفیت توپ را تایید می کنند و ۵۰ درصد دیگر ابراز نارضایتی می کنند. به این ترتیب بعید است توپی که مورد تایید فیفاست از لیگ برتر ایران حذف شود.

بعد از انتقادهایی که برخی از بازیکنان و مربیان فوتبال ایران نسبت به توپ های دربی استار در لیگ برتر ایران مطرح کردند. گفته می شود شرکت دربی استار در آلمان نسبت به این انتقادها بسیار حساس شده است و مدیران این شرکت آلمانی قصد دارند برای اثبات کیفیت مناسب توپ های خود به فوتبال ایران دست به دامن فیفا شوند.

فیفا توپ های دربی استار را تایید کرده و گواهی بالاترین سطح کیفیت را به توپ های دربی استار اهدا کرده است با این حال برخی از مربیان در فوتبال ایران نسبت به این توپ ها معترضند این در حالی است که شرکت دربی استار اعلام کرده توپ های این شرکت در فوتبال باشگاهی هنلد و بلژیک نیز استفاده می شود و فقط در ایران برخی مربیان و بازیکنان نسبت به آن معترض هستند.

احتمال دارد فیفا نسبت به توپ های موجود در فوتبال باشگاهی ایران به درخواست شرکت دربی استار واکنش نشان بدهد.

پاسخی بگذارید