تنیس مناطق کشور
تاریخ: ۱۰:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۵/۱۳
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا
همه مقام های مرحله پنجم تنیس مناطق کشور ازآن مازندرانی ها شد

مرحله پنجم مسابقات تنیس مردان مناطق پنجگانه کشور در شهرستان آمل با یکه تازی تنیسورهای مازندرانی در کسب مقام های اول تا سوم مشترک این مرحله به پایان رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در پایان این مسابقات که عصر جمعه در مجموعه ورزشی امیر آمل برگزار شد، در دیدار نهایی ‘نوید علی نژاد’ از قائمشهر در دو ست متوالی برابر ‘کیان کچبی’ تنیسور ۱۶ساله آملی صاحب برتری شد و مقام قهرمانی این مرحله را به خود اختصاص داد.
‘کیان کچبی ‘ تنیسور ۱۶ساله آملی و نفر دوم این مسابقات که برخی مدعیان کشوری را در مراحل قبلی حذف کرده بود، به عنوان پدیده این مسابقات نیز انتخاب شد.
همچنین’ پویا فتحی’ از ساری و ‘آرش عقیلی ‘از بابل به مقام سوم مشترک این دوره از مسابقات دست یافتند.
به نفرات برتر این مسابقات از سوی فدراسیون تنیس علاوه بر جوایز نقدی ، به نفر نخست ۱۵۰ امتیاز ، نفردوم ۱۰۰ و نفر سوم مشترک ۶۰ امتیاز در افزایش رنکینگ کشوری داده شد.
در مرحله پنجم مسابقات تنیس مردان مناطق پنجگانه کشور۳۳ تنیسور از استان های مختلف کشور ۵ روز با هم رقابت کردند.
به گفته رییس هیات تنیس آمل ، مسابقات در یک جدول مقدماتی و به صورت انفرادی برگزار شد و برترین های هر مرحله در رقابت های حذفی به مصاف هم رفتند.
کامران احمدی گفت که با اعلام فدراسیون تنیس و به منظور افزایش انگیزه و فضای رقابتی مسابقات ، ۳۲ نفر برتر و دارای رنکینگ کشوری از حضور در این مسابقات معاف شدند تا از این فرصت جوانان علاقه مند به این رشته نیز دیده و معرفی شوند.
مسابقات تنیس آزاد مناطق کشور به صورت مرحله ای برگزار می شود . پیش از این یک مرحله از این مسابقات در مازندران برگزار شده بود.
مرحله ششم این مسابقات نیمه نخست شهریورماه به طور همزمان در استانهای تهران و سمنان برگزار می شود.

پاسخی بگذارید