برای حضوری پرقدرت در مسابقات جهانی
تاریخ: ۱۰:۴۴ :: ۱۳۹۷/۰۴/۲۴
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال باویلچر در آمل آغاز شد

هفتمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال باویلچربزرگسالان ایران برای حضوری پرقدرت در مسابقات جهانی آلمان و همچنین بازی های آسیایی اندونزی از روز شنبه به میزبانی شهرستان آمل آغاز شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در این مرحله از اردو ۱۶ بازیکن منتخب زیر نظر کادر فنی تیم ملی تا سی ام تیر تمرین می کنند.
سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر ایران در حاشیه برپایی این اردو به خبرنگار ایرنا گفت که بازیکنان در ۲ نوبت صبح و عصر تمرینشان را در سالن ورزشی شهید فلاح انجام می دهند.
محمدرضا دستیار افزود : در مراحل گذشته فقط ۲ نفر از لژیونرها را در اختیار داشتیم اما خوشبختانه با پایان مسابقات اروپایی ، سه ملی پوش دیگر که در لیگ های اسپانیا و ترکیه حضور داشتند به جمع ما اضافه شدند.
وی توضیح داد : هم بازیکنانی که در ۶ مرحله قبلی حضور داشتند و بازیکنان لژیونر که از مسابقات برگشتند، از آمادگی نسبی خوبی برخوردارند و در اردوهای باقی مانده تا مسابقات جهانی و نیز بازی های آسیایی اندونزی انتظار می رود که به هماهنگی های تیمی برسند.
سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر ایران گفت که این تیم ۲۱ مرداد ماه عازم آلمان می شود تا اواخر این ماه در مسابقات جهانی شرکت کند ولی در نهایت هدف اصلی تیم بازی های مهم آسیایی جاکارتا اندونزی است که شهریور ماه برگزار می شود .
وی افزود : تا پیش از اعزام به مسابقات جهانی دو مرحله اردوی آماده سازی دیگر برگزار خواهد شد تا با آمادگی بهتری تیم ملی به مسابقات جهانی اعزام شود.
مسعود فلاح مربی آملی در کادر فنی تیم ملی بسکتبال بزرگسالان حضور دارد و سرپرستی اردوی تیم ملی در آمل نیز بر عهده عباسعلی واحدی است.
مسابقات بسکتبال با ویلچربزرگسالان جهان از ۲۳ مرداد ماه در شهر هامبورگ کشور آلمان برگزار می شود و پس از آن تیم ملی شهریورماه در بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی شرکت خواهد کرد.

پاسخی بگذارید